Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Grafika Gongihttps://www.gongi.czVýroba a prodej dárkových předmětů

7.8.2022 - Gratulujeme k velkému úspěchu !!!

Moc gratulujeme k dnešnímu velkému úspěchu. MÍŠA Taien (DJ Bax Taien + Eva Evíková Taien) se dnes účastnil Mezinárodky TRIO CACIB Prague a získal ve třídě štěňat VN1. Máme velikou radost a přejeme i nadále hodně štěstí a úspěchů nejen ve výstavním kruhu!!! Pokud by byla nějaká pěkná fotečka, budeme za ni s Baxíkem moc rádi. 

-----------------------------------

31.5.2022 - Vzkaz

Máme s Baxíkem vzkaz pro sympatickou slečnu s velkým srdcem a zájmem o šiperky z čakovické cukrárny 😄. Jelikož nevíme, kdy se Baxík znovu stane tatínkem, doporučujeme obrátit se na chovatelskou stanici šiperek IZUSE DRAGI. V současné době mají nakryté dvě nádherné fenky a štěňátka by se mohla narodit v polovině června a července😍. Pokud máte zájem o štěňátko, kontaktujte co nejdříve. Přejeme krásné dny a zdravíme🤗.

Petra Hejduková a Baxík

--------------------------------------

20.5.2022 - Tady jsou 💜💙

V pátek jsme se s Baxíkem vypravili na návštěvu do CHS Taien, abychom viděli štěňátka a mohli se s nimi potěšit😊. Návštěva se vydařila a my si malých čertíků náramně užili. Prckové se mají k světu, rostou jako z vody, lumpačí a objevují vše nové. 

Vlevo pejsek, vpravo holčička 

20220520_111150

 --------------------------------------------------------------

4.4.2022 - MÁME ŠTĚŇÁTKA 🥰

S velikou radostí oznamujeme, že se 4.4.2022 stal Baxík hrdým tatínkem 2 štěňátek. Ze spojení EVA EVÍKOVÁ TAIEN & DJ BAX TAIEN se v CHS Taien narodila 1 holčička a 1 pejsek. Štěňátkům se daří dobře, maminka se skvěle stará a my doufáme, že porostou ve zdraví do krásy. Moc bychom jim to přáli! Obě štěňátka jsou již zadaná. 

-----------------💜❤💜-------------------

8.3.2022 - OTRAVA ?!?

Milí páníčkové všech pejsků,

chtěli bychom se s vámi  podělit o velmi nepříjemnou zkušenost a zároveň upozornit na to, co se může celkem snadno přihodit díky lidské nenávisti. Baxík se stal terčem plánovaného útoku neznámého místního traviče. Myslím ale, že jsme měli štěstí v neštěstí a Bax se zdá být v pořádku. V úterý odpoledne jsem našla na zahradě pohozenou návnadu s jedem na hlodavce. Když jsem zjistila, že 1/3 pytlíku je rozkousaná a pryč, místo na procházku jsem s Baxem hned vyrazila na veterinu. Musel se vyzvracet, dostal léky a protijed. Budeme ho sledovat, protože případná otrava tímto jedem se neprojeví hned, ale do několika dnů. Jed na hlodavce je antikoagulant, který po požití způsobí to, že se přestane vstřebávat vitamín K a u postiženého zvířete se rozvine vnitřní krvácení. Pokud není včas podáván protijed, v tomto případě vitamín K1, může nastat i smrt. Je neuvěřitelné, čeho se lidé neštítí!!! Sousedův pejsek měl ten samý zážitek před měsícem. Bylo mu špatně a zvracel krev. Naštěstí přežil. Rozhodla jsem se událost nahlásit na policii a upozornit i úřad naší městské části. Toto nemůže zůstat bez povšimnutí. Nechci radši ani domýšlet co by se mohlo stát,  kdyby tento nádherně modrý pytlíček objevilo na zahradě malé dítě. Takže pejskaři, pozor na takovýto nález:

20220308_170145

----------------------------------

2.2.2022 - SVATBA 

Dnes k večeru přijela za Baxíkem moc milá a půvabná návštěva, EVA EVÍKOVÁ TAIEN. Baxík ihned podlehl jejímu kouzlu a zamiloval se. Seznámení i svatba proběhla na tónech vzájemné sympatie a euforie. Celý večer se náramně vydařil a my budeme doufat, že bychom se mohli těšit na aprílovou černou nadílku. Moc bychom to tomuto harmonickému páru přáli!!! Nádherné datum pro svatební oznámení, že?

EVIČKA

DSC_2457kop

DSC_2453kop

----------------------------‐---------------------

16.12.2021 PF 2022 a krásné Vánoce

Do roku 2022 hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a úspěchů při všem počínání,  neodmítat podanou ruku a každou správnou příležitost chytit takhle pěkně za pačesy!

20211215_143323

20211215_114052

‐---------------------

6.12.2021

Dnešní den místo radostných novinek přinesl z CHS Od Děpoltovického rybníka smutné zprávy. Jullietce se dnes narodila jedna holčička, která bohužel nepřežila dlouhý, náročný a komplikovaný porod. Naše srdce zasáhl hluboký smutek a prázdnota. 

----------------------

12.11.2021 - Téma "čisté zoubky" v sekci Vychytávky😊

----------------------

8.11.2021 - Březost potvrzena - štěňátka k předběžné rezervaci v CHS Od Děpoltovického rybníka🐕

july_letacek

--------------💕❤💕------------

1.11.2021 - Jullietka je v očekávání ❤🐾

--------------💕❤💕-------------

16.10.2021 - Klubovka

Tak jsme dnes absolvovali s paničkou Klubovku v Mladé Boleslavi. Účast byla dle očekávání opravdu veliká. To já mám moc rád. Bezva společenská událost a těch krásných holek😁. Ve třídě otevřené nás bylo 5 kluků. Pan rozhodčí Václavík nám sice dal známku Velmi dobrý 3, ale i tak jsme byli 3. v pořadí a nechali za sebou naše dva kamarády. Pan Václavík má laťku pro hodnocení nastavenou hodně vysoko a k tomu velmi přísné oko😱. No a když připočteme osobitý vkus a preference, je z toho vražedná kombinace😂. Ale nám to s paničkou na náladě rozhodně neubralo a psí den jsme si užili. Také jsme si udělali radost a domů jeli vlakem. Prostě fajn den😊.

Baxík

------------------------------

15.10.2021 - Klubovka se blíží

Ano, už je to tady😊. Zítra, 16.10., tu máme opět Klubovou výstavu KCHMPP konanou v Mladé Boleslavi na Krásné louce. Účast prý bude veliká a tak opravdu zažijete pěkné a pestré "pokoukáníčko"😄. Šiperky budou zahajovat přehlídku v kruhu č.11 v 9,30h. Moc se těšíme a zveme na tuto slavnost všechny nadšené obdivovatele šiperáckých čertíků😊. 

---------------------------------------

4.10.2021 - A byla svatba💞

Dnes se Baxík seznámil s nádhernou šiperčí slečnou a ještě ten den byla svatební veselka😍. Jeho milovanou a vyvolenou se stala kráska jménem JULLIET BOHEMIA ANIMO. Budeme jim oběma moc držet tlapky, aby se brzy dočkali štěňátek😊.

JULLIETKA

Julliet Bohemia animo-foto

-----------💕💕💕------------

25.9.2021 - V sekci ZDRAVÍ aktualizace z Embark Veterinary😊

--------------------------

24.9.2021 - Výsledky z Embark Veterinary

Dnes večer dorazily Baxíkovy výsledky z Embark Veterinary. Brzy najdete výpis všeho důležitého v sekci ZDRAVÍ😊.

Petra Hejduková

-----------------------------

28.8.2021 - Mezinárodka

Dnes jsme se s paničkou účastnili mezinárodní výstavy psů INTERDOG BOHEMIA v Mladé Boleslavi. Získali jsme ve třídě otevřené u paní rozhodčí Gabriely Ridarčíkové ocenění Výborný 2, res.CAC a res.CACIB. S výsledkem jsme velmi spokojeni😊. No a potom jsem si krásně plyšový a nafintěný kožíšek řádně namočil v Mácháči a pak ještě obalil v tamním bílém písečku😁. Lepší řízek jste určitě ještě neviděli😂.

------------------------

23.8.2021

Založili jsme novou sekci ZDRAVÍ 😄.

----------------------------

19.8.2021 - Výsledky vyšetření na DOV

S velikou radostí můžeme oznámit výsledky dnešního oftalmologického vyšetření našeho Baxíka u pana doktora Beránka. Vyšetření na dědičné oční vady (DOV) dopadlo na jedničku a výsledek zapsaný v certifikátu je:

DOV prostý, neboli negativní

-------------------------------

9.8.2021 - Výsledky MPS IIIB😊

Dnes nám dorazily výsledky PCR DNA testu na Mukopolysacharidózu typu IIIB, který jsme nechali Baxíkovi udělat, protože jej považujeme za velmi důležitý u chovných jedinců plemene šiperky. S velikou radostí oznamujeme, že Baxík má výsledek:

MPS IIIB N/N

--------------------------------

7.8.2021 - Krajská výstava psů v Praze

V sobotu jsme se účastnili s Baxíkem Krajské výstavy psů všech plemen v Praze Horních Počernicích. Jsme velmi spokojeni, protože Baxík zabodoval a domů si odnesl kromě pěkných zážitků ze společenské psí události i ocenění Výborný 1 a titul Vítěz třídy a Krajský vítěz🏅🏆. Vyšampónovaný kožíšek pak s velkou chutí a radostí umyl v tamním rybníku😁. Také si tam zazávodil ve skoku do vody s žabkami😂.

P_20210809_122156_HDR_1_1

----------------------------------

3.8.2021 - Fotky z Krkonoš

Do sekce Fotogalerie jsme vložili pár fotek z naší společné dovolené. Celá smečka vyrazila opět na týden do Krkonoš, tentokrát do Harrachova. Každý den jsme podnikali výlety a tůry v čele s Baxíkem. Moc fajn sportovní dovolená.

P_20210727_144935

-------------------------

11.7.2021 - Další výstavy v plánu

Naplánovali jsme s paničkou další výstavy a už teď se moc těšíme. Krajská bude 7.8.2021 a mezinárodka 28.8.2021. Tak snad vše vyjde a nebudou se opět utahovat opasky a náhubky😷. Tak lidičky neváhejte a zajděte si na "jednu"💉, nebo radši na "dvě" 💉💉 😁. Panička má už obě a jde hrdě příkladem. Kdo má, zaslouží rozhodně👍👍👍👍👍👍👍👍. Více info v sekci "Kde mě můžete vidět".

-------------------------------

20.6.2021 - Jak jsme dopadli na klubovce v Mladé Boleslavi?

Jak jinak než výborně. U pana Řehánka jsme ve třídě otevřené získali hodnocení Výborný 1, CAC a skvělý posudek. Více info najdete ve fotogalerii.

 

P_20210626_144942_1

----------------------------------------

2.6.2021 - VÝSTAVA JE TU😉

Tak jsme se dočkali dlouho odkládané výstavy. Budeme doufat, že rozvolňování nebylo předčasné a konečně vyrazíme. Více info v sekci "Kde mě můžete vidět". Těšíme se🤗.

 

-----------------------------------------

20.3.2021 - NOVÉ LOGO

Dnes jsem dostal od mé mladší paničky jako dárek k narozeninám NOVÉ a KRÁSNÉ LOGO. Nádherná digitální kresba👍Tady je:

Untitled138_20210318143332

-----------------------------------------------

17.3.2021 - BAXÍK SLAVÍ 3. NAROZENINY

P_20210320_124836

P_20210320_125234

Ve středu 17.3. jsem měl krásné 3. narozeniny🎂, ale s páníčky jsem je oslavil až v sobotu 20.3. Panička pro mě upekla, tedy vlastně uvařila, vynikající dort. Moc jsem si na něm pochutnal. Servítky jsem si ale u hodování nebral. Ony "buřty v lese jsou buřty v lese" a "maso v trávě je maso v trávě" 😂. Dostal jsem i další dobroty a také nějaké hračky, ze kterých jsem se radoval jako malé štěně. Odpoledne jsme se proběhli po Klánovickém lese. Potkali jsme tam i prasečí rodinku, která naštěstí pospíchala jinam než my. Oslava se vydařila😊.

---------------------------------------

 2.2.2021 HAPPY BIRTHDAY - 1 YEAR

Milý Boníku a bráškové,

přejeme Vám všem k PRVNÍM NAROZENINÁM všechno nejlepší, hlavně pořádný kopec psího štěstíčka, hodně voňavého počucháníčka, fajn chlupaté kámoše na všechny možné i nemožné lumpárny, samé chutné dobroty a spoustu legrace a zážitků s páníčky. No a v neposlední řadě pevné zdraví celé Vaší smečce😊. Krásný narozeninový den!!! Jo, jo, utíká to jako voda mezi tlapkami😁.

tatík Baxík s paničkou

-----------🎂--------🎁--------🎉-------

21.12.2020

Přejeme Vám radostné a pohodové Vánoce 🎄🎁 plné lásky, porozumění a harmonie. Do roku 2021🎆především hodně zdraví, štěstí, úspěchů a hlavně, ať je v každém ohledu lepší než 2020 ! Držme se 🤗 a tlapku na to🐾!

Petra Hejduková a Baxík

P_20201203_080928_1_3_1_1_1_1

-----------------------------------------

29.11.2020

Přejeme Vám krásný ADVENTNÍ ČAS plný pohody.

P_20201129_104108_1_1_1_1

-------------------------------------

20.10.2020

Přidali jsme opět úplně novou sekci - BAXÍKOVY VYCHYTÁVKY⚾🏈⚽.

------------------------------

16.10.2020

Přidali jsme s Baxíkem zbrusu novou sekci JAKÁ JE ŠIPERKA?😊

No a jaká je? To se tam dočtete😁. Šiperkáři se mnou snad budou souhlasit😁. Pokud ne, napište.

 -----------------------------

4.10.2020

Ahoj všichni,

tak už to tu opět máme.... Smutně hlásím, že naše klubová výstava, na kterou jsme se s paničkou moc těšili a vzorně připravovali, byla bohužel zrušena😔. Jak všichni jistě víme, je to z důvodu vyhlášení nouzového stavu a z něj vyplývajících nařízení o zákazu hromadění😁. A že tady by nás tedy byla pěkně veliká hromada😂. Pokud se ale situace zlepší, klub oznámil, že se můžeme znovu pokusit hromadit začátkem listopadu na Krásné louce v Mladé Boleslavi😂👍.

Takže můj vzkaz pro Vás, lidičky...... Koukejte nasadit náhubky😷 a přestat na sebe vzájemně kašlat😂.

Pak nám to snad vyjde. 

Zdraví Vás Váš Baxík

--------------------------------

24.9.2020

Vážení páníčci štěňátek (dnes už dorostenců) ze spojení DJ Bax Taien + Danka Cicibe Ottendorf,

rádi bychom Vám nabídli možnost mít vlastní sekci Vašeho pejska na našich stránkách. Byla by vedena ve stejném duchu jako již má bráška BONÍK (Bonifác Little Black Heart). My budeme moc rádi, že uvidíme jak pejsci rostou do krásy a jak se jim daří😉 a Vy se můžete pochlubit svým chlupáčkem😊. Pokud budete mít zájem, napište na mail Hejdukovap@atlas.cz. 

Moc děkujeme, zdravíme a těšíme se🤗.

Petra Hejduková a Baxík🐺

---------------------------------------

13.9.2020

Aktualizovali jsme sekci KDE MĚ MŮŽETE VIDĚT😎. Srdečně Vás zveme a moc se těšíme😉🤗.

 

-----------------------------------------------

7.8.2020

Léto, vysoké teploty vzduchu a hóóódně koupání😊. To je zábava přesně podle mého gusta. Jsem nadšený a zdatný plavec aportér😁. Celý srpen si ochlazuji kožíšek ve všech možných vodách. V našem rybníku, v horských bystřinách, v Labi i v Máchově jezeře. Tyto záběry pořídila panička z moc fajn máchání v Mácháči😊.

"UŽ V TOM ZASE PLAVU"😂

P_20200807_122257

P_20200807_122414_1

P_20200807_124703

 

6.7.2020

Ahoj všichni moji přátelé,

moc Vás zdravím. Uplynula opravdu dlouhá doba a já o sobě nedal vědět a ani čárku drápkem nenapsal. Jsem holt ostuda, ale budu se snažit vše napravit😉. Zažil jsem s celou naši smečkou naprosto fantastickou dovču. Týden jsme společně strávili v Krkonoších v Peci pod Sněžkou. Páníčci vybrali bezva penzion, kde se nám skvěle bydlelo. Mají tu rádi pejsky a já jsem to tam hned přijal za své😁. Každý den jsme podnikali dlouhé pěší výlety a těšili se z nádherné přírody, božského ticha a hlavně úžasných výhledů do okolní hornaté krajiny. Jo, to byly zážitky! Běhal jsem jako průzkumník s větrem o závod. Koupal jsem se v horských potůčkách, hledal žabky, štěkal na vodopád a jednou jsem i prohnal brka zatoulané ovečce a křidélka neohrabanému ptáčkovi. Vyběhl jsem i na Sněžku s lehkostí šiperkám vlastní. Nahoře foukal tak silný vítr, že jsme spolu občas bojovali o pozice😂. Ale vyhrál jsem. Všem psím kámošům podobné zážitky vřele doporučuji. 

Náš úžasný penzión na: www.penzionusochoru.cz

 

P_20200704_171101

P_20200705_112339

P_20200705_114444

P_20200705_141534

P_20200706_173251

P_20200706_173631

P_20200707_143320

 

----------------------------------------------------------------

14.5.2020

Milý malý Bonifáci,

k Tvému prvnímu svátku Ti přejeme hóóódně zdravíčka, štěstíčka, fajn kamarádů, bezva zážitků a hlavně nádherný sváteční den😊. Jo a kdybys náhodou potkal na procházce nějakou Žofku, tak jí prosím vyřiď, že už bychom rádi zase trochu tepla do kožíšku😁. 

Tvůj tatík Baxík

-------------------------------------------------------------------

17.4.2020

Ahoj všichni moji přátelé,

po delší době se opět hlásím s další novinkou. Jak už víte, v únoru jsem se dočkal svých prvních potomků. Jsou to 3 nádherní kluci. Moje panička je v kontaktu s novou a moc fajn rodinkou od Boníka (Bonifác Little Black Heart). ON je opravdu povahově úžasný pejsek a veliký krasavec. A tak mu s paničkou právě zakládáme jeho vlastní sekci s názvem BONÍK, abyste se také mohli potěšitlaughing. Zároveň velmi děkujeme páníčkům Boníka za poskytnutí fotografií a celou smečku móóóc zdravíme🤗.

Váš Baxík "pyšný tatík"

---------------------------------------------------------------------

27.3.2020

SPECIÁLNÍ ZPRÁVIČKA PRO NOVÉ PÁNÍČKY😊

Milí brzy novopečení páníčci,

už se mílovými kroky blíží ten krásný a dlouho očekávaný den D, kdy si pojedete pro své štěňátko🐕. My oba s Baxíkem Vám přejeme, ať si Váš velký den užijete a vychutnáte si ten nádherný pocit držet to malé neposedné klubíčko ve svých rukách. Jsou to veselí čertíci, kteří Vám přinesou spoustu radosti do vašich domovů a zažijete s nimi hodně legrace. Aby Vám z Vašeho milovaného štěňátka vyrostl zdravý a spokojený pejsek, věnujte mu svou lásku, péči a v neposlední řadě kvalitní papání. Granule a kapsičky ze supermarketů se tváří jako ideální krmivo, ale mají k němu na hony vzdálené složení, bohužel. Zaplní bříško, ale to je asi tak vše na co stačí. Velmi doporučujeme krmit kvalitními granulkami s vysokým podílem masa a bez pšenice, sóji, konzervantů a umělých barviv. Je to důležité pro správný a zdravý vývoj Vašeho pejska, hlavně v období jeho vývoje a růstu. Jsme připraveni Vám s čímkoli poradit a pomoci. Proto neváhejte se na nás obrátit. Páníčkům přejeme jen samé krásné chvíle s Vašimi mazlíčky a štěňátkům milující a laskavé páníčky😊.

Petra Hejduková a Baxík

FE7A6385-21AD-4D95-BF34-B19D1B9B2936

EF401E94-673B-4F22-B859-B31CCC767058

0D8431BB-229C-4AF1-AA54-2FD5F3C8DAB3

 

------------------------------------------

22.3.2020

Vložili jsme info o plánovaných výstavách do sekce KDE MĚ MŮŽETE VIDĚT. Nic moc veselého, ale unést se to dá😊. Virus je holt virus a tak je potřeba mu nedat v boji žádnou šanci, haf. Tak to prostě máme i my pejskové a hlavně šiperáčci. Jsme malí, ale stateční nebojácní hafani a když už boj, tak do vyřízení soupeře😤.

-------------------------------------------

17.3.2020

Ahoj moji kamarádi,

dnes slavím své 2. narozeniny🎂, ale jelikož Vám nemohu nechat chutné sousto🍗 ze svého narozeninového dortu, posílám foto čerstvého dvouročka😁.

P_20200315_153050_1

--------------------------------------------

10.3.2020

Ahoj všichni,

Tak tu mám pro vás pár snímečků mých nádherných kluků. Jsou to statní medvídci😁.

 

386CC16B-E3D7-4B5C-920A-4E0D2F8D4ECA

1AC0E1BF-9FE3-4A2F-9664-38CC4F3557F3

6613D4A3-AF67-4C8C-BDFD-4FD9F2C5672E

8E9E74F2-38D3-4A8B-A8D9-DA5637D877BE

6A700A38-0F22-4806-A5EF-553E2185B993

--------------------------------------------

6.3.2020

Ahoj všichni,

už dlouho se neobjevila žádná nová zprávička. Bohužel teď v naší lidské smečce není zrovna páníčkům moc do zpěvu. Páníček si minulé pondělí na horách při lyžování zlomil tlapku a teď se belhá celkem o 1 své a 2 tyčkách a svou druhou nosí ve vzduchu. No a aby toho nebylo málo, tak sotva, co se z prskajících a kašlacích nemocí vylízali moji dva nejmladší dvojnožci, tak onemocněla panička, prý zápal plic😞. Ale jsem pyšný na své dva mladší dvojnožce, a to proto, že se fantasticky starají o svého nejmladšího brášku, mě a nemocné rodiče👍😊. No a vám pro radost posílám aspoň dvě fotečky z doby, kdy jsem byl s paničkou na procházce u našeho rybníka. Držte naší smečce palce a mějte se krásně.

Váš Baxík

P_20200223_151709

P_20200223_151843

-------------------------------------------

24.2.2020

Ahoj,

mám nové fotečky svých nádherných dětí. Říkal jsem si, že se určitě rádi podíváte i Vylaughing. Tak tady jsou. No, nejsou k "sežrání"? Ne, k sežrání rozhodně NE!!!laughing

0D6A30F3-8388-4FC3-A770-B10BF93DE775

BB0E53E8-A06C-412E-BFA5-47D325720428

BD2F1901-01A5-491A-83BA-7089F29CE553

---------------------------------------------------------

2.2.2020

Ahoj všichni,

opět Vás po delší době srdečně zdravím. Mám radostnou novinku, o kterou se s Vámi musím podělit. V neděli 2.2.2020 jsem se stal pyšným tatínkem😉. Moje milovaná láska Beru (Danka Cicibe Ottendorf) přivedla na svět naše dětičky. Jsou to 3 nádherní kluci🐺🐺🐺. Mají se čile k světu😊. Beru je pečlivá maminka a vzorně se stará💕. No a já jsem moc šťastný😍. 

Takhle jim to spolu sluší:

IMG_4957

 Váš Baxík

----------------------------------------

25.1.2020

Ahoj všichni,

ohlašujeme změnu v našem plánovaném výstavním programu. Původně jsme jako nejbližší měli Krajskou výstavu v Lysé nad Labem (29.2.2020). Panička ale tak trochu pozapomněla na jarní prázdniny a plánovaný týden s celou rodinkou na horách😱. A to se nedá svítit, hory jsou holt hory a sněhové radovánky mají přednost. Ale nebojte, už je v plánu další, MVP Praha v dubnu😊. Více info najdete v sekci Kde mě můžete vidět. Panička mi koupila moc chutné vitamíny a tak, no a začínáme "ladit formu".😁

Těším se naviděnou😁.

Baxík🐺

-----------------------------------------

16.1.2020

Srdečně Vás vítám a zdravím v roce 2020.

Panička mi dnes sdělila úžasnou novinku o kterou se s Vámi rozhodně musím podělit. Náš klub chovatelů - Klub chovatelů málopočetných plemen - vyhlásil výsledky soutěže jím pořádané:

PES ROKU 2019

No a já jsem díky bodování získal hodnocení:

4. nejúspěšnější výstavní pes roku 2019 v kategorii mladých (mezi šiperčími kluky).

received_1295640847305386

Přede mnou se umístili jeden nezveřejněný kolega na 3. místě, Imperátor Bohemia Animo na 2. místě a Drax z Úsvitu věků na 1. místě. Všem hochům posíláme velké gratulace!laughing

Baxík

--------------------------------------------

31.12.2019

Ahoj,

Tak Vás naposledy zdravím v roce 2019. Dnes jsem se dozvěděl báječnou zprávu od mé milované lásky Beru (Danka Cicibe Ottendorf), že spolu čekáme rodinu😍💕. Budou to moje první mrňata a já jsem neskutečně šťastný!

Baxík

---------------------------------------------

22.12.2019

Ahoj všichni,

tak jsou tu opět po roce už mé druhé Vánoce🎄. Přeji Vám všem do tohoto nádherného období hlavně hóóódně pohody, radosti a klidu a do roku 2020 jen to nejlepší, především spoustu pozitivní energie, nezdolného elánu, vsudypřítomného štěstí a pevného zdraví. A samozřejmě krásnou oslavu🎆!

b2_1_1

 --------------------------------------------------------------

1.12.2019, 14:00 h

A ještě jedna dnešní novinka. Nadělil jsem si ke své svatbě moc krásný dárek. Na mezinárodní výstavě Praha DOUBLE CACIB - Prague Expo Dog jsem získal v mezitřídě u pana rozhodčího Tibora Havelky první místo a titul, čili Výborný 1 a CAC. Jsem velmi spokojencool.

 

 Baxík

----------------------------------------------

1.12.2019, 8:00 h

Ahoj všichni,

rád bych Vám oznámil opět radostnou novinku. Dnes ráno, na první adventní neděli, jsem vstoupil do svazku manželskéhosmile. Mou milou nastávající se stává DANKA Cicibe Ottendorf alias Beru. Je to moc půvabná mladá a úspěšná šiperka. Jsem šťastný, že si za svého chotě vybrala právě mělaughing

 

Baxík

-----------------------------------------------

27.11.2019

Zdravím všechny své přátele.

Tak už se to opět blíží😊! A co? No přeci další velká psí slavnost. Tímto bych Vás rád pozval na mezinárodní výstavu psů, která se bude konat v Praze tento víkend, tj. 30.11. a 1.12.2019 ve výstavním areálu v Letňanech. Sejdou se tu za oba dva dny tisíce psích fešáků a krasavic😁. Přehlídka ve výstavních kruzích bude začínat už od 9h. Já se budu účastnit v neděli 1.12. a všechny mé šiperčí kámoše (no, spíše soupeře, abychom je nazvali správným jménem😂) včetně mě můžete začít obdivovat v kruhu č.13 od 13:57 h. Tedy tak je to napsáno v časování v kruzích a je to tedy čas jen orientační. Půjdu jako úplně první šiperka z celkem 15ti. Více info najdete na:

www.vystavapsu.cz

 

Budu se na Vás moc těšit😉. 

Váš Baxík

 

--------------------------------------------------

1.11.2019

Ahoj všichni,

opět Vás zdravím, protože bych se s Vámi rád podělil o nádherný portrét, který vytvořila moje mladší panička a dnes mi jej věnovala😀. Moc ráda a pěkně kreslí, hlavně digitálně😎. No, musíte uznat, že mi to tu náramně sluší. A já dostal nápad. Vyhlašuji soutěž o super obrázek, tedy o můj nejhezčí nebo nejzajímavější nebo nejvtipnější portrét😏. Obrázky posílejte na mail Hejdukovap@atlas.cz. Na všechny se budu moc těšit a 1.-3. místo odměníme čestným vystavením na mých stránkách v nové sekci SOUTĚŽ.

Tak pozor! Tady JE:

 

DJ Bax Taien

 Zdraví Vás fešák Baxík 

-------------------------------------------------------------------------------------

21.10.2019

Ahoj všichni,

tak už to mám za sebousurprised, tedy tu sobotní výstavucool. Měli jsme s paničkou natrénováno v rámci možností. Jak už jsem říkal, měla bolavý prst. V den výstavy už to ale zase tak moc nebolelo, takže vodítko s naprosto vzorným šiperčím klukem se dalo v pohodě udržetlaughing. Tímto jsem se samozřejmě chtěl pochválit za naprosto vzorný a špičkový výkon, který jsem podal ze všech mých zúčastněných kamarádů asi nejlepší, myslím. Byl jsem oceněn známkou Výborný, ale bohužel až čtvrtý v pořadí. Buď byli ti hoši přede mnou ještě lepší nebo měla paní rozhodčí tak trochu jiný vkus pro krásulaughingwink. Jo, to bylo nejspíš tím! Příště Vás zvu na mezinárodku 1.12.2019 do Prahy.

Srdečně Vás zdraví Váš Baxík

 

P_20191020_154716

------------------------------------------------------------------------------------

15.10.2019

Milí moji přátelé, tuto sobotu, tj. 19.10. se s paničkou chystáme opět na klubovku do Mladé Boleslavi. Moc se na ni těšíme a doufáme, že zdravotní stav paničky to dovolí. Minulý pátek tak nešikovně vařila, že se jí povedlo odříznout si kousek ukazováčku na levé ruce. Měla hodně bolavou ruku, ale už je to lepší. Náš trénink tedy bude mírně ošizen, což mě osobně trochu mrzí, protože přijdu o pár párečků na smlsnutí. Ale já jsem hafan malej, ale šikovnej, takže žádné strachy. Zvládnu to hravě. Těším se na Vás, že se přijdete podívat, haf.

Váš Baxík

--------------------------------------------------------------------------------------

10.10.2019 

Ahoj všichni příznivci a fanoušci šiperek, 

já a moje panička jsme se rozhodli založit novou sekci všech možných novinek, zpráv a zpráviček, pro Vás, které třeba jen trochu zaujaly Baxíkovy, tedy moje, stránky😉. Budu se na Vaše e-návštěvy moc těšit, haf!

Srdečně Vás zdraví

Baxík🐺