Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Celostní koučink Písekhttps://www.morionlight.comKoučink, kraniosakrální terapie, tkáňové soli, Bachovy esence, produkty Finclub

 

Baxík je ukázkově typická šiperka. Je vyrovnané, pohodové, přátelské a milé povahy, má rád děti všech věkových kategorií, protože je na ně od štěněcího věku zvyklý. Je to velmi inteligentní, vnímavý, zdravě sebevědomý, nekonfliktní a plně socializovaný pes. Učení nových věcí bere jako bezva zábavu, hlavně pokud je doplněno i chutnými pamlsky. Je akční, nadšený pro každou hru i lumpárnu, miluje procházky a pohyb. Bez problému zvládne i dlouhé výlety, není to žádný "gaučák", ale poctivý mini-ovčák. Zároveň je výborný hlídač. Vůči cizím lidem bývá někdy ostražitý a svou smečku si hlídá i mimo své teritorium.