Reklamní sdělení
@INDIANHEAD.CZhttps://www.indianhead.czE-shop a web sběratele US militariíí a připomínka osvobození @WestBohemia1945 a 2. pěší divize.
Jóga Brno a Tišnovhttps://www.jogaeva.czJóga v Brně a Tišnově pro začátečníky, pokročilé, těhotné a po porodu. Kurzy, semináře a pobyty.
Zlatnictví Helenahttps://www.zlatnictvihelena.czprodej šperků ze zlata a stříbra,výroba na zakázku ,snubní a zásnubní prsteny, diamantové šperky

 

Baxík je ukázkově typická šiperka. Je vyrovnané, pohodové, přátelské a milé povahy, má rád děti všech věkových kategorií, protože je na ně od štěněcího věku zvyklý. Je to velmi inteligentní, vnímavý, zdravě sebevědomý, nekonfliktní a plně socializovaný pes. Učení nových věcí bere jako bezva zábavu, hlavně pokud je doplněno i chutnými pamlsky. Je akční, nadšený pro každou hru i lumpárnu, miluje procházky a pohyb. Bez problému zvládne i dlouhé výlety, není to žádný "gaučák", ale poctivý mini-ovčák. Zároveň je výborný hlídač. Vůči cizím lidem bývá někdy ostražitý a svou smečku si hlídá i mimo své teritorium.